Zadzwoń

Numery do naszych klinik

Oddział Jasień

58 322 33 34

Oddział Przymorze

58 710 55 55

Oddział Morena

58 348 82 43

Oddział Chełm

58 302 86 99
Zostaw numer, oddzwonimy!

  Podaj numer - oddzwonimy

  Trójmiasto.pl

  logo
  Trójmiasto.pl

  Ceny są bardzo w porządku. Doktor Stasyk jest niesamowicie dokładna, konkretna, sympatyczna i co najważniejsze dla mnie fantastycznie znieczula, a z tym zawsze miałam problem. Polecam!

  Paula
  Trójmiasto.pl

  Pełen profesjonalizm już po otwarciu drzwi, Panie w Recepcji Mega przyjacielskie, dr Makaro -najlepszy na świecie, a Pani Ela i pozostałe asystentki na +6

  Małgorzata
  Trójmiasto.pl

  Pełny profesjonalizm, pierwszy raz trafiłam tam ponad 15 lat temu z poważnymi problemami i byłam bardzo zadowolona z efektów dlatego teraz wróciłam bez zastanowienia. Pacjent otoczony opieką od recepcji po wizytę w gabinecie, miła atmosfera, najnowsze technologie, całość oceniam na 5++, cudnie by było gdyby wszystkie firmy tak funkcjonowały!

  Alina
  Trójmiasto.pl

  Polecam centrum stomatologiczne "Eurodent". Kilka koronek wykonanych przez dr Andresa wygląda pięknie i naturalnie. Dr Andres jest wysokiej klasy specjalistą. Uznanie dla jego fachowości i umiejętności.

  Alicja
  Trójmiasto.pl

  Usługi na bardzo wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm. Leczenie przebiegało zgodnie z założonym harmonogramem. Dr. Bogdan z całym zespołem Euro Dent bardzo miły, pomocny i zaangażowany. Jestem bardzo zadowolony z przemiany mojego uśmiechu i polecam Euro Dent oddział Gdańsk Chełm.

  Kamil
  1 2 3 9

  CZEKAMY NA TWOJĄ OPINIĘ

  NAPISZ DO NAS