Zadzwoń

Numery do naszych klinik

Oddział Jasień

58 322 33 34

Oddział Przymorze

58 710 55 55

Oddział Morena

58 348 82 43

Oddział Chełm

58 302 86 99
Zostaw numer, oddzwonimy!

  Podaj numer - oddzwonimy

  Google

  logo
  Google

  Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Doktor Bogusław Tomasik naprawdę szacunek za cierpliwość w usuwaniu zęba (oporny był 🙂). Niezwykle profesjonalne podejście do wykonywania zawodu oraz pacjenta. Jeśli będę miał problemy z uzębieniem na pewno tu jeszcze wrócę z uśmiechem na twarzy. Polecam gorąco.

  Paweł Gościniak
  Google

  Pierwsza wizyta w gabinecie przez Doktora Bogusława Tomasika bardzo pozytywna, dawno nie byłam u tak przemiłego stomatologa.Doktor dba o najmniejszy szczegół wszystko mówi co będzie robił a przy tym wszystkim jest bardzo delikatny. 5 gwiazdek to za mało ! Jestem bardzo zadowolona.

  Kamila Pastuszka
  Google

  Wszystko sprawnie i bez niespodzianek. Dobry kontakt w gabinecie jak i w rejestracji. Nie rozumiem narzekań w innych opiniach, na słaby kontakt. Osoby te chyba dawno nie leczyły się na NFZ? Radzę spróbować i wtedy porównać. Bywałem w placówkach na Przymorzu i Chełmie i obie polecam.

  Marian Fiskus
  Google

  Dr. Magdalena Stasyk jest najlepsza! Pełny profesjonalizm, zero bólu. W jej rękach czuje się na prawdę bezpiecznie.

  Tomasz Cylwik
  Google

  Witamy, przyjeżdżamy do Pana Doktora B.Makaro z Grudziądza. Jakim stomatologiem jest Pan Makaro?…Profesjonalnym,przyjaznym, odpowiedzialny,m, słownym, opiekuńczy,m, z dużym poczuciem humoru …. Godnym polecenia!!!! Pozdrawiamy😀😀Asia i Wojtek.

  Joanna Szumlińska
  1 2 3 8

  CZEKAMY NA TWOJĄ OPINIĘ

  NAPISZ DO NAS