Zadzwoń

Numery do naszych klinik

Oddział Jasień

58 322 33 34

Oddział Przymorze

58 710 55 55

Oddział Morena

58 348 82 43

Oddział Chełm

58 302 86 99
Zostaw numer, oddzwonimy!

  Podaj numer - oddzwonimy

  Eurodent.pl

  logo
  Eurodent.pl

  Bardzo polecam Pana Dr Makaro, do którego udałam się również z polecenia i nie zawiodłam się. Pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera, z czystym sumieniem mogę polecić, to lekarz godny zaufania.

  Barbara
  Eurodent.pl

  Chcę pochwalić jakość usług świadczonych przez Eurodent - punkt przy ul. Chałubińskiego w Gdańsku. Korzystam z ich usług od 23 lat i pomimo wielu istotnych zmian - jedno się nie zmieniło: troska o pacjenta, uprzejmość lekarzy, pielęgniarek i całej obsługi. Szczególne podziękowanie należy się dr Bogdanowi Makaro, za jego wieloletnią, uporczywą i co najważniejsze skuteczną (!) walkę o moje uzębienie. Dziękuję także Sylwii, dzięki pracy której moje zęby nie straszyły żółtym kolorem (efekt wieloletniego palenia papierosów, na szczęście to już przeszłość). Jeszcze raz- wyrazy uznania za Waszą pracę. Cieszę się, że mogę nadal - jak to robię od wielu lat- polecać Wasze usługi.

  Zofia
  Eurodent.pl

  Zacznę może od Pań w rejestracji- rewelacyjne, kulturalne dziewczyny, dr Makaro najlepszy na świecie -wrażliwy, delikatny, profesjonalny, a Pani Ela i pozostałe asystentki zasługują na 6 z plusem!

  Małgorzata
  Eurodent.pl

  Najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć to oddać swój uśmiech w ręce dr. Makaro. Pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. Mogę polecić każdemu kto się zastanawia.

  Lucyna
  Eurodent.pl

  W lipcu trafiłam do Pani Moniki i z ręką na sercu mogę stwierdzić, że to najlepszy stomatolog, u którego byłam. Pani Monika jest pogodną, ciepłą i sympatyczną osobą. Wizyty przebiegały w przemiłej i kulturalnej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością na kolejne wizyty będę się umawiała tylko do tej Pani. Pozdrawiam serdecznie.

  Monika
  1 2

  CZEKAMY NA TWOJĄ OPINIĘ

  NAPISZ DO NAS