Zadzwoń

Numery do naszych klinik

Oddział Jasień

58 322 33 34

Oddział Przymorze

58 710 55 55

Oddział Morena

58 348 82 43

Oddział Chełm

58 302 86 99
Zostaw numer, oddzwonimy!

  Podaj numer - oddzwonimy

  Opinie

  CZEKAMY NA TWOJĄ OPINIĘ

  NAPISZ COŚ DO NAS

   logo
   Facebook

   Szanowni Państwo. Chciałem serdecznie podziękować za tak profesjonalne podejście do Klienta jakim jest dziecko. W szczególności mam tu na myśli Panią Dominikę. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak super podejściem do dzieci. Pani Dominiko Pani podejście to nie tylko cierpliwość forma podejścia rodzaj kontaktu błyskawiczne poczucie bezpieczeństwa u dziecka ale super talent połączenie Pani umiejętności nie tylko stomatologicznych ale i psychologicznych aspektów nawiązywania relacji z dzieckiem. Bardzo dziękuję w swoim i dziecka imieniu że pierwsza wizyta u stomatologa stała się przemiłym wspomnieniem a nie udręka czy traumą. Pani Dominiko bardzo dziękuje. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

   Piotr
   Facebook

   Dobra, fachowa obsługa. Wyrwanie zęba przebiegło bezboleśnie. Polecam i pozdrawiam

   Marek Pawłowicz
   Facebook

   Od 8 lat chodzę na Chełm i jestem zadowolona

   Marzena Kogutek
   logo
   Trójmiasto.pl

   Bardzo profesjonalna obsługa, przesympatyczna atmosfera już od progu. Dzięki mojej Pani Ewie Sochackiej wizyta to czysta przyjemność, zawsze uśmiechnięta pani doktor sprawiła, że już nie boję się dentysty.

   Agnieszka
   Trójmiasto.pl

   Profesjonalna obsługa, sympatyczna atmosfera. Pani dr Magdalena Ostapiuk zawsze sprawia, że wizyta to czysta przyjemność zarówno dla mnie jak i dla moich dzieci. Pani doktor zawsze uśmiechnięta, pani Sylwia jak zawsze pomocna i miła co sprawia, że dzieci nie boją się już dentysty :)

   Anna Różycka
   Trójmiasto.pl

   Profesjonalna obsługa. Fachowe podejście do pacjenta i jego problemu. Dzięki Panu Robertowi mam piękny uśmiech.

   Karolina
   logo
   Google

   Będąc zirytowany i rozzłoszczony pogarszającym się stanem zębów i dziąseł, podjąłem decyzję leczenia zaproponowaną przez dr. B. Makaro. Parafrazując powszechne powiedzenie „złe początki miłego” - efekt końcowy działań protetycznych dokonanych na moim uzębieniu przez Doktora zasługuje na najwyższe uznanie. Czuję pełne zadowolenie. Teraz mogę entuzjastycznie uśmiechać się prezentując w pełni jego dzieło. Jeśli nie mistrzostwo świata to murowane podium. Dziękuję Doktorze. Serdeczne podziękowania przy tym dla asystentek p. Magdy i Elżbiety. Recepcja „Eurodentu” to także pełen profesjonalizm. Może to zabrzmi patetycznie, ale zamierzam być z Wami do ostatniego zęba. W placówce leczę się prawie od początku XXI wieku ;).

   Zdzisław Kowal
   Google

   Zrobiłam koronę w gabinecie i jestem bardzo zadowolona teraz planuje znowu zacząć leczenie pod specjalistyczna opieka stomatologów

   Magdalena Dębniak
   Google

   Bardzo polecam,mila atmosfera oraz bardzo profesjonalne podejście do pacjenta

   Szymon Radecki
   logo
   Eurodent.pl

   Zacznę może od Pań w rejestracji- rewelacyjne, kulturalne dziewczyny, dr Makaro najlepszy na świecie -wrażliwy, delikatny, profesjonalny, a Pani Ela i pozostałe asystentki zasługują na 6 z plusem!

   Małgorzata
   Eurodent.pl

   Najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć to oddać swój uśmiech w ręce dr. Makaro. Pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. Mogę polecić każdemu kto się zastanawia.

   Lucyna
   Eurodent.pl

   W lipcu trafiłam do Pani Moniki i z ręką na sercu mogę stwierdzić, że to najlepszy stomatolog, u którego byłam. Pani Monika jest pogodną, ciepłą i sympatyczną osobą. Wizyty przebiegały w przemiłej i kulturalnej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością na kolejne wizyty będę się umawiała tylko do tej Pani. Pozdrawiam serdecznie.

   Monika