Zadzwoń

Numery do naszych klinik

Oddział Jasień

58 322 33 34

Oddział Przymorze

58 710 55 55

Oddział Morena

58 348 82 43

Oddział Chełm

58 302 86 99

Oddział Centrum

570 383 818
Zostaw numer, oddzwonimy!

  Podaj numer - oddzwonimy

  Opinie

  CZEKAMY NA TWOJĄ OPINIĘ

  NAPISZ COŚ DO NAS

   logo
   Eurodent.pl

   Przemiła atmosfera na wizytach, zęby super zrobione, polecam serdecznie!

   Paulina
   Eurodent.pl

   Bardzo się bałam wizyty, a okazało się że całkiem niepotrzebnie! Doktor przed wizytą mnie znieczulił, a Pani Sylwia to przemiła kobieta, która zaopiekowała się mną idealnie! Ząbki wyczyszczone bez stresu w przyjemnej atmosferze! Baaaaardzo dziękuję ❤️

   Agnieszka
   Eurodent.pl

   Ostatnio miałem zabieg ściągania kamienia. Wykonywała go Pani Ania - pełen profesjonalizm, empatia, cierpliwość, dokładność, doradztwo. Wcześniej, w tym samym miejscu miałem endodoncję przeprowadzoną przez Panią dr Karolinę - duża cierpliwość i zaangażowanie. Empatia. Pełen profesjonalizm. Panie z rejestracji kontaktowe i bardzo pomocne. Duże zaangażowanie wszystkich Pracowników. Zdecydowanie polecam to miejsce.

   Sławek
   logo
   Facebook

   Szanowni Państwo. Chciałem serdecznie podziękować za tak profesjonalne podejście do Klienta jakim jest dziecko. W szczególności mam tu na myśli Panią Dominikę. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak super podejściem do dzieci. Pani Dominiko Pani podejście to nie tylko cierpliwość forma podejścia rodzaj kontaktu błyskawiczne poczucie bezpieczeństwa u dziecka ale super talent połączenie Pani umiejętności nie tylko stomatologicznych ale i psychologicznych aspektów nawiązywania relacji z dzieckiem. Bardzo dziękuję w swoim i dziecka imieniu że pierwsza wizyta u stomatologa stała się przemiłym wspomnieniem a nie udręka czy traumą. Pani Dominiko bardzo dziękuje. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

   Piotr
   Facebook

   Dobra, fachowa obsługa. Wyrwanie zęba przebiegło bezboleśnie. Polecam i pozdrawiam

   Marek Pawłowicz
   Facebook

   Od 8 lat chodzę na Chełm i jestem zadowolona

   Marzena Kogutek
   logo
   Google

   Przesympatyczni pracownicy tej placówki, a już dr Kamila to wyjątkowa kobieta, bardzo subtelna, ciepła i przemiła. Jako stomatolog kompetentna i pewna a jednocześnie delikatna , na fotelu czułam się całkowicie zrelaksowana, gdyby nie hałas maszyny można byłoby się zdrzemnąć. Czułam się bezpiecznie, komfortowo i zaopiekowana w 100%. Polecam!!!

   Iwona Osenkowska
   Google

   Byłem na wizycie u doktora Tomasika w ostatnim czasie. Lekarz z powołaniem i fachem w ręce, moja narzeczona również zadowolona po wizycie. Panie rejestratorki od wejścia uśmiechnięte, przesympatyczne i pomocne. To pierwsza ale nie ostatnia wizyta w gabinecie. Wszystkim polecam. (właściciel)

   Łukasz Tamioła
   Google

   Szybko, kompleksowo i bardzo profesjonalnie z pełną informacją dla pacjenta.

   Elżbieta Jastrzębska
   logo
   Trójmiasto.pl

   Ceny są bardzo w porządku. Doktor Stasyk jest niesamowicie dokładna, konkretna, sympatyczna i co najważniejsze dla mnie fantastycznie znieczula, a z tym zawsze miałam problem. Polecam!

   Paula
   Trójmiasto.pl

   Pełen profesjonalizm już po otwarciu drzwi, Panie w Recepcji Mega przyjacielskie, dr Makaro -najlepszy na świecie, a Pani Ela i pozostałe asystentki na +6

   Małgorzata
   Trójmiasto.pl

   Pełny profesjonalizm, pierwszy raz trafiłam tam ponad 15 lat temu z poważnymi problemami i byłam bardzo zadowolona z efektów dlatego teraz wróciłam bez zastanowienia. Pacjent otoczony opieką od recepcji po wizytę w gabinecie, miła atmosfera, najnowsze technologie, całość oceniam na 5++, cudnie by było gdyby wszystkie firmy tak funkcjonowały!

   Alina