Zadzwoń

Numery do naszych klinik

Oddział Jasień

58 322 33 34

Oddział Przymorze

58 710 55 55

Oddział Morena

58 348 82 43

Oddział Chełm

58 302 86 99
Zostaw numer, oddzwonimy!

  Podaj numer - oddzwonimy

  Opinie

  CZEKAMY NA TWOJĄ OPINIĘ

  NAPISZ COŚ DO NAS

   logo
   Facebook

   Szanowni Państwo. Chciałem serdecznie podziękować za tak profesjonalne podejście do Klienta jakim jest dziecko. W szczególności mam tu na myśli Panią Dominikę. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak super podejściem do dzieci. Pani Dominiko Pani podejście to nie tylko cierpliwość forma podejścia rodzaj kontaktu błyskawiczne poczucie bezpieczeństwa u dziecka ale super talent połączenie Pani umiejętności nie tylko stomatologicznych ale i psychologicznych aspektów nawiązywania relacji z dzieckiem. Bardzo dziękuję w swoim i dziecka imieniu że pierwsza wizyta u stomatologa stała się przemiłym wspomnieniem a nie udręka czy traumą. Pani Dominiko bardzo dziękuje. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

   Piotr
   Facebook

   Dobra, fachowa obsługa. Wyrwanie zęba przebiegło bezboleśnie. Polecam i pozdrawiam

   Marek Pawłowicz
   Facebook

   Od 8 lat chodzę na Chełm i jestem zadowolona

   Marzena Kogutek
   logo
   Trójmiasto.pl

   Ceny są bardzo w porządku. Doktor Stasyk jest niesamowicie dokładna, konkretna, sympatyczna i co najważniejsze dla mnie fantastycznie znieczula, a z tym zawsze miałam problem. Polecam!

   Paula
   Trójmiasto.pl

   Pełen profesjonalizm już po otwarciu drzwi, Panie w Recepcji Mega przyjacielskie, dr Makaro -najlepszy na świecie, a Pani Ela i pozostałe asystentki na +6

   Małgorzata
   Trójmiasto.pl

   Pełny profesjonalizm, pierwszy raz trafiłam tam ponad 15 lat temu z poważnymi problemami i byłam bardzo zadowolona z efektów dlatego teraz wróciłam bez zastanowienia. Pacjent otoczony opieką od recepcji po wizytę w gabinecie, miła atmosfera, najnowsze technologie, całość oceniam na 5++, cudnie by było gdyby wszystkie firmy tak funkcjonowały!

   Alina
   logo
   Google

   Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Doktor Bogusław Tomasik naprawdę szacunek za cierpliwość w usuwaniu zęba (oporny był 🙂). Niezwykle profesjonalne podejście do wykonywania zawodu oraz pacjenta. Jeśli będę miał problemy z uzębieniem na pewno tu jeszcze wrócę z uśmiechem na twarzy. Polecam gorąco.

   Paweł Gościniak
   Google

   Pierwsza wizyta w gabinecie przez Doktora Bogusława Tomasika bardzo pozytywna, dawno nie byłam u tak przemiłego stomatologa.Doktor dba o najmniejszy szczegół wszystko mówi co będzie robił a przy tym wszystkim jest bardzo delikatny. 5 gwiazdek to za mało ! Jestem bardzo zadowolona.

   Kamila Pastuszka
   Google

   Wszystko sprawnie i bez niespodzianek. Dobry kontakt w gabinecie jak i w rejestracji. Nie rozumiem narzekań w innych opiniach, na słaby kontakt. Osoby te chyba dawno nie leczyły się na NFZ? Radzę spróbować i wtedy porównać. Bywałem w placówkach na Przymorzu i Chełmie i obie polecam.

   Marian Fiskus
   logo
   Eurodent.pl

   Bardzo polecam Pana Dr Makaro, do którego udałam się również z polecenia i nie zawiodłam się. Pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera, z czystym sumieniem mogę polecić, to lekarz godny zaufania.

   Barbara
   Eurodent.pl

   Chcę pochwalić jakość usług świadczonych przez Eurodent - punkt przy ul. Chałubińskiego w Gdańsku. Korzystam z ich usług od 23 lat i pomimo wielu istotnych zmian - jedno się nie zmieniło: troska o pacjenta, uprzejmość lekarzy, pielęgniarek i całej obsługi. Szczególne podziękowanie należy się dr Bogdanowi Makaro, za jego wieloletnią, uporczywą i co najważniejsze skuteczną (!) walkę o moje uzębienie. Dziękuję także Sylwii, dzięki pracy której moje zęby nie straszyły żółtym kolorem (efekt wieloletniego palenia papierosów, na szczęście to już przeszłość). Jeszcze raz- wyrazy uznania za Waszą pracę. Cieszę się, że mogę nadal - jak to robię od wielu lat- polecać Wasze usługi.

   Zofia
   Eurodent.pl

   Zacznę może od Pań w rejestracji- rewelacyjne, kulturalne dziewczyny, dr Makaro najlepszy na świecie -wrażliwy, delikatny, profesjonalny, a Pani Ela i pozostałe asystentki zasługują na 6 z plusem!

   Małgorzata