Zadzwoń

Numery do naszych klinik

Oddział Centrum

570 383 818

Oddział Chełm

664 150 349

Oddział Jasień

516 588 648

Oddział Morena

516 588 665

Oddział Przymorze

516 588 643
Zostaw numer, oddzwonimy!

  Podaj numer - oddzwonimy

  Olśniewaj uśmiechem

  Stomatologia estetyczna

  łączy w sobie metody leczenia różnych specjalności mając na celu uzyskanie pięknego uśmiechu. Nasza klinika specjalizuje się w stomatologii estetycznej i w najwyższej jakości implantologii.

  Stomatologia estetyczna oferuje:

  • ultra cienkie licówki bez szlifowania
  • licówki porcelanowe, korony i mosty pełnoceramiczne (cercon)
  • estetyczne wkłady pełnoceramiczne (inlay, olany, overlay)
  • plastykę dziąseł (likwidacja „uśmiechu dziąsłowego”)
  • pokrywanie recesji dziąseł
  • korektę ustawienia zębów poprzez nowoczesne aparaty ortodontyczne
  • wybielanie zębów

  Licówki bez szlifowania zębów

  Licówki wykonane są z ceramiki skaleniowej i do złudzenia przypominają naturalne szkliwo. Grubość wynosi zaledwie 0,1 mm, dzięki czemu doskonale dopasowują się do zęba i sztucznie go nie pogrubiają. Stanowią skuteczną alternatywę dla leczenia ortodontycznego. Zabieg jest bezbolesny i zapewnia natychmiastowy efekt kosmetyczny.

  Zalety:

  • metoda nieinwazyjna, nie wymagająca szlifowania zębów
  • duża odporność na ścieranie i przebarwienia
  • niewidoczne połączenie w okolicy dziąsła między zębem, a licówką
  • bezbolesny i krótkotrwały zabieg

  ZOBACZ WIĘCEJ: http://metamorfozy.eurodent.gda.pl/


  Korony i mosty porcelanowe

  Cercon to innowacyjne rozwiązanie protetyczne, dzięki któremu można wykonać u pacjenta korony i rozległe mosty pełnoceramiczne, bez podbudowy metalowej – zarówno w odcinku przednim, jak i w obszarze zębów bocznych. Biały cercon ma wytrzymałość stali.


  Licówki porcelanowe

  Nowoczesna, szybka (dwie wizyty w gabinecie) i zaawansowana technologicznie metoda poprawy kształtu i koloru zębów. Licówka jest to cienki płatek porcelany dentystycznej, który „naklejamy” na przednią powierzchnię zęba. Licówki porcelanowe są niezwykle trwałe, a co najważniejsze dają możliwość uzyskania najlepszego efektu estetycznego, naśladując urodę naturalnego, prawidłowego uzębienia.

  Wymaga ono minimalnej preparacji zęba, którą wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, tak aby licówka uzyskała indywidualnie określony zasięg przylegania. Jest to bardzo istotny atut tej metody leczenia – oszczędzanie twardych tkanek zęba. Wykonujemy licówki na zęby górne i dolne: siekacze, kły, przedtrzonowe. Porcelana jest materiałem biozgodnym, który jest przyjazny dla naszego organizmu i znakomicie tolerowany przez błonę śluzową jamy ustnej.

  Niezmienność koloru i kształtu decydująca o powodzeniu i sukcesie leczenia, precyzyjne naśladowanie natury, komfort wykonania i użytkowania – to cechy decydujące o wyborze tej metody leczenia.


  Cyfrowy dobór koloru zęba

  Spectroshade jest to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie na świecie, pozwalające na ocenę barwy szkliwa i doskonały dobór koloru prac protetycznych. Oferuje naukową analizę koloru z uwzględnieniem nasycenia i stopnia przezierności. Dzięki temu możemy idealnie dobrać kolor planowanej korony porcelanowej.


  Wewnątrzustne wyciski cyfrowe

  System TRIOS służy do dokładnego odwzorowania obrazu zębów za pomocą skanowania łuków zębowych. Daje możliwość szybkiego i łatwego pobierania wycisków 3D w kolorze, eliminując pobieranie tradycyjnych wycisków. Dzięki temu zwiększamy efektywność i precyzję naszej pracy oraz poprawiamy komfort pacjenta. System pozwala na trójwymiarową wizualizację. Wykonane w ten sposób uzupełnienia protetyczne są niezwykle dokładne i estetyczne. Zabiegi z wykorzystaniem skanera są wykonywane w oddziale na Przymorzu.

   Formularz zgłoszeniowy

   Wypełnij formularz i umów się na wizytę!

   Nasi konsultanci oddzwonią do Ciebie