Zadzwoń

Numery do naszych klinik

Oddział Centrum

570 383 818

Oddział Chełm

664 150 349

Oddział Jasień

516 588 648

Oddział Morena

516 588 665

Oddział Przymorze

516 588 643
Zostaw numer, oddzwonimy!

  Podaj numer - oddzwonimy

  Piękno pod profesjonalną opieką

  Medycyna estetyczna

   

  Oferujemy naszym Pacjentom bezpieczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane w sterylnych warunkach, na doskonałym sprzęcie i materiałach przez dyplomowanego lekarza. Wszystkie procedury mają za zadanie opóźniać procesy starzenia się skóry.

   

  Modelowanie ust
  Modelowanie ust

  Modelowanie i powiększanie ust

  🡇

  Symetryczne i dobrze nawilżone usta pięknie podkreślają całą twarz. Proporcjonalne usta eksponują nasz uśmiech i zęby. Sprawiają, że twarz wygląda bardziej świeżo i młodzieńczo.

  Powiększanie i modelowanie ust jest obecnie jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki tego typu zabiegowi, mamy szansę pozbyć się asymetrii warg, zmienić ich kształt i wielkość.

  Dlaczego warto zdecydować się na zabieg

  🡇

  Wraz z upływem czasu  dochodzi do szeregu zmian w obrębie ust. Stają się węższe, tracą kolor, zmniejsza się ich nawilżenie przez, co stają się wiotkie, kąciki ust opadają, a wokół ust pojawiają się pionowe zmarszczki. Twarz wygląda na zmęczoną i „smutną”.

  Wypełnienie ust pozwala na uzyskanie wymarzonego kształtu, optycznego ich powiększenia oraz odmłodzenia.

  Jak przebiega zabieg

  🡇

  Zabieg jest poprzedzony aplikacją znieczulenia w postaci maści znieczulającej. Możliwe jest również podanie znieczulenia sterowanego komputerowo do bezbolesnego podawania znieczuleń stomatologicznych. Środek podawany jest pod kontrolą mikroprocesora, który mierzy ciśnienie w tkankach i automatycznie dopasowuje szybkość podawania znieczulenia. Kolejnym etapem jest iniekcja kwasu hialuronowego w kontur ust oraz obręb czerwieni wargowej.

  Po podaniu preparatu lekarz wykonuje masaż ust w celu równomiernego rozprowadzenia kwasu.

  Po zabiegu usta mogą być obrzęknięte, zaczerwienione i bolesne. Wszystkie objawy znikają w ciągu 2 – 3 dni.

  Efekty zabiegu

  🡇

  Zabieg umożliwia osiągnięcie efektu:

  Zwiększenia objętości ust oraz ich ujędrnienie, poprawę kształtu, asymetrii i konturu ust, poprawę nawilżenia i koloru ust, uniesienie kącików ust, modelowanie rynienki i łuku kupidyna, zniwelowanie dysproporcji pomiędzy wielkością wargi górnej i dolnej, likwidację zmarszczek wokół ust.

  Dla kogo

  🡇

  Zabieg modelowania i powiększania ust może być wykonany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

  Przeciwwskazania

  🡇

  Ciąża i karmienie piersią, choroby o podłożu autoimmunologicznym, skłonność do bliznowacenia, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), nadwrażliwość na kwas hialuronowy, choroby nowotworowe.

  Kwas hialuronowy
  Kwas hialuronowy

  Kwas hialuronowy

  🡇

  Kwas hialuronowy jest składnikiem skóry utrzymującym jej właściwy poziom nawilżenia. Dzięki  utrzymywaniu włókien kolagenowych wpływa również na jędrność skóry. Z wiekiem kwas ulega degradacji, a skóra staje się coraz bardziej sucha, a w efekcie zwiotczała i naznaczona zmarszczkami. Dodatkowo skóra traci jędrność, owal twarzy zaczyna się zmieniać, poszczególne obszary zaczynają opadać. Dostarczanie z zewnątrz kwasu hialuronowego niweluje powyższe skutki, ponadto zostaje zahamowany rozpad kolagenu.

  Na czym polega zabieg

  🡇

  Zmarszczki i bruzdy niweluje się poprzez wstrzyknięcie na odpowiednią głębokość skóry preparatu (w zależności od rodzaju) różnej wielkości cząsteczek żelu w strategiczne miejsca.

  Czas trwania zabiegu

  🡇

  Zabieg trwa do 30 minut, a efekt jest widoczny natychmiast. Dla poniesienia komfortu pacjenta przed zabiegiem aplikowany jest krem znieczulający.

  Efekty po zabiegu

  🡇

  Wypełnienie ostrych zmarszczek wokół ust, kurzych łapek, zmarszczek na czole, wypełnienie głębszych zmarszczek: między brwiami, bruzd nosowo -wargowych, uniesienie kącików ust, likwidacja cieni pod oczami.

  Czas działania zabiegu.

  🡇

  Po ok. 9-12 miesiącach dochodzi do całkowitego wchłonięcia preparatu, wówczas zabieg należy powtórzyć. Całkowita wchłanialność preparatu gwarantuje bezpieczeństwo, sam zabieg jest nieinwazyjny i nie powoduje trwałej zmiany w wyglądzie.

  Przeciwwskazania

  🡇

  Ciąża i karmienie piersią, choroby o podłożu autoimmunologicznym, skłonność do bliznowacenia, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), nadwrażliwość na kwas hialuronowy, choroby nowotworowe.

   

  Botoks
  Botoks

  Taksyna botulinowa – botox, botoks

  🡇

  Toksyna botulinowa jest od lat stosowana w medycynie estetycznej i jest przeznaczona do niwelowania i usuwania zmarszczek.

  Odpowiednia ilość wstrzykniętej substancji prowadzi do blokady przekaźnictwa nerwowo-mięśniowego, co powoduje rozluźnienie poszczególnych mięśni i wygładzenie powierzchni skóry.

  Na czym polega zabieg

  🡇

  Lekarz za pomocą bardzo cieniutkiej igły ostrzykuje określony obszar małymi dawkami preparatu. Możliwe jest odczuwanie lekkich ukłuć.

  Czas trwania zabiegu

  🡇

  Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut. Jest niemal bezbolesny. Po zabiegu możemy wrócić do normalnych czynności z wyłączeniem tych siłowych i schylania głowy.

  Efekty po zabiegu

  🡇

  Twarz wygląda na rozluźnioną i wypoczętą. Zmarszczki są zniwelowane. Oczy są bardziej „otwarte”. Skóra wygląda świeżo, gładko i promiennie.

  Czas działania zabiegu

  🡇

  Po wykonaniu zabiegu mięśnie przechodzą w stan ″uśpienia″ na okres od 6 do 9 miesięcy. Po tym czasie  skóra powróci do wyglądu sprzed zabiegu. Jeśli zrezygnujemy z kontynuacji zabiegów skóra będzie ulegać starzeniu zgodnie z jej biologicznym wiekiem. Jeśli będziemy kontynuować stosowanie preparatu czas działania oraz odstępy pomiędzy poszczególnymi zabiegami będą ulegać wydłużaniu.

  Dla kogo przeznaczony jest zabieg

  🡇

  Zabieg jest niezwykle popularny zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.

  Przeciwwskazania

  🡇

  Zaburzenia przewodnictwa mięśniowo-nerwowego, nadwrażliwość na składniki preparatu, stosowanie niektórych leków, zaburzenia przewodnictwa mięśniowo-nerwowego, zaburzenia krzepnięcia krwi, ciąża i okres karmienia piersią, miejscowe infekcje skóry.

   

  Osocze bogatopłytkowe
  Osocze bogatopłytkowe

  Osocze bogatopłytkowe

  🡇

  Osocze bogatopłytkowe PRP – to preparat pozyskiwany z krwi pacjenta. Po odwirowaniu krwi uzyskuje się aktywne trombocyty – bardzo ważne dla regeneracji komórek skóry. Osocze zawiera czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

  Jest to bezpieczny zabieg również dla alergików.

  Na czym polega zabieg

  🡇

  Zabieg trwa 45-60 minut. Lekarz pobiera niewielką ilość krwi pacjenta, z której po odwirowaniu zostaje pozyskane osocze, zawierające płytki krwi. Po jego zagęszczeniu uzyskujemy od 4 do 6 ml osocza bogatopłytkowego, które działa poprzez aktywację płytek krwi,  zawartych w pobranym osoczu, pobudzając je do produkcji specyficznych czynników wzrostu. Preparat jest wstrzykiwany cienką igłą w wybrane obszary.

  Czy zabieg jest bolesny

  🡇

  Zabieg polega na iniekcji preparatu cienką igłą, to może sprawiać pacjentowi dyskomfort. Przed samym zabiegiem pacjent ma pobieraną krew. W celu poprawy komfortu pacjenta można zastosować maść znieczulającą.

  Efekty po zabiegu

  🡇

  Wygładzanie blizn, w tym blizn po trądziku, usuwanie worków i cieni pod oczami, efekt młodszej i promiennej skóry, zwiększenie gęstości i napięcia skóry, poprawa faktury i kolorytu skóry.

  Czas działania zabiegu

  🡇

  Zabieg zaleca się wykonywać w serii 4 do 6 zabiegów, co 3 tygodnie, potem 1 – 2 razy w roku.

  Przeciwwskazania

  🡇

  Ciąża i karmienie piersią, choroby o podłożu autoimmunologicznym, skłonność do bliznowacenia, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), nadwrażliwość na kwas hialuronowy, choroby nowotworowe.

   

  Lifting twarzy nićmi
  Lifting twarzy nićmi

  Nici liftingujące PDO

  🡇

  Są to nici liftingujące, które stopniowo się rozpuszczając stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów,  angiogenezę, dzięki czemu skóra staję się gładsza, świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się unosi, pory ulegają zwężeniu, a obwisłe tkanki wzmocnieniu – następuje lifting skóry.

  Na czym polega zabieg

  🡇

  Zabieg polega na wszczepianiu pod skórę sterylnych i rozpuszczalnych nici. Całkowity okres wchłania w skórze to 6 miesięcy. Ich zaletą jest płynne przejście przez tkanki, dzięki czemu eliminuje się uszkodzenie struktur podczas implantacji. Materiał nici jest obojętny dla tkanek ludzkich.

  Zalety zabiegu

  🡇

  Bezpieczeństwo – zabieg wykonuje doświadczony lekarz, skuteczność, brak blizn, efekty są szybko widoczne, możliwość powtarzania zabiegu.

  Po zabiegu

  🡇

  Może  (ale nie musi) pojawić się obrzęk lub lekkie zasinienie. Przez 2 tygodnie należy unikać wysiłku, nie eksponować skóry na słońce, opary detergentów.

  Przeciwwskazania

  🡇

  Ciąża i karmienie piersią, choroby nowotworowe, otwarte rany,  zmiany skórne, zaburzenia krzepliwość krwi, zakrzepica.

  Hydrolifting
  Hydrolifting

  Hydrolifting

  🡇

  To jeden z najnowszych zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki zastosowaniu specjalnych preparatów skóra zostaje nawilżona aż do najgłębszych warstw.

  Wskazania

  🡇

  Zabieg dedykowany dla skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.

  Przebieg zabiegu

  🡇

  Zabieg trwa 15-30 minut, poprzedzony jest aplikacją maści znieczulającej. Preparat odmładzający, który gwarantuje głębokie nawilżenie wprowadzany jest metodą iniekcji śródskórnej. Zabieg jest mało inwazyjny.

  Efekty

  🡇

  Głębokie warstwy skóry zostają nawilżone,  skóra jest bardziej elastyczna, nabiera zdrowego i świeżego wyglądu oraz staje się aksamitna w dotyku, drobne bruzdy i zmarszczki są mniej widoczne.

  Dla uzyskania efektu odświeżenia skóry wystarczy 1 zabieg. Seria 3-4 zabiegów gwarantuje długotrwały efekt hydroliftingu i trwale poprawia kondycję skóry.

  Przeciwwskazania

  🡇

  Ciąża lub karmienie piersią, choroby układu odpornościowego lub uwarunkowania działające na system odpornościowy, rozpoznana nadwrażliwość na kwas hialuronowy, opryszczka, katar.

  Wolumetria twarzy
  Wolumetria twarzy

  Wolumetria twarzy

  🡇

  Wolumetria twarzy jest to modelowanie konturów twarzy za pomocą iniekcji kwasu hialuronowego. Na skutek braku elastyczności skóry, policzki obniżają się powodując tworzenie się fałdów i bruzd oraz opadanie kącików ust.

  Wskazania do zabiegu

  🡇

  Modelowanie policzków, podbródka, nosa, uwydatnianie kości policzkowych, wypełnianie zagłębień w okolicy skroni.

  Opis zabiegu

  🡇

  Celem zabiegu jest delikatne skorygowanie rysów twarzy, podniesienie i wypełnienie jej owalu oraz przywrócenie symetrii twarzy.

  Przeciwwskazania

  🡇

  Ciąża, karminie piersią, nadwrażliwość na kwas hialuronowy, choroby o podłożu autoimmunologicznym, skłonność do powstawania blizn przerostowych, stany zapalne skóry, choroby nowotworowe.

  Leczenie bruksimzu
  Leczenie bruksimzu

  Bruksizm

  🡇

  Bruksizm to mimowolna i nadmierna aktywność mięśni żwaczy. W wyniku czego zaciskamy i zgrzytamy zębami podczas snu, co prowadzi do ścierania szkliwa i uszkodzeń zębów. Nieleczony bruksizm powoduje migreny, napięcia karku, bóle głowy, placów, zaburzenia równowagi i problemy ze słuchem.

  Jak leczymy

  🡇

  Bruksizm leczymy za pomocą iniekcji toksyny botulinowej w mięśnie żwaczy. W wyniku unieruchomienia mięśni przestajemy niekontrolowanie je zaciskać. Zastrzyki z botoksu skutecznie rozluźniają mięśnie szczęk, dlatego niwelują nawyk zaciskania mięśni żwaczy.

  Opis zabiegu

  🡇

  Zabieg trwa do 15 minut. Nie wymaga znieczulenia. Lekarz podaje preparat w mięsień żwaczy. Efekt utrzymuje się 6 – 8 miesięcy.

  Przeciwskzania

  🡇

  Ciąża i karmienie piersią, alergia na toksynę botulinową typu A, choroby płytek nerwowo-mięśniowych, przyjmowanie antybiotyków aminoglikozydowych, stany zapalne w obrębie obszaru, w którym wykonany będzie zabieg, przewlekłe choroby autoimmunologiczne, miejscowe infekcje skóry.

   

  🡇
  lek.stom. Robert Burdach
  lek.stom. Robert Burdach

  lek.stom. Robert Burdach

  🡇

  Absolwent wydziału stomatologicznego Akademii Medycznej w Białymstoku. Z Kliniką związany jest od 2016 roku. Ukończył wiele kursów w zakresie medycyny estetycznej i antyaging m.in kurs w zakresie stosowania wypełniaczy dermatologicznych, mezoterapii igłowej, biorewitalizacji skóry twarzy, lipolizy iniekcyjnej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach naukowych i zjazdach. Brał udział w Europejskim Szczycie Ekspertów Medycyny Estetycznej – Amsterdam 2012.

  Certyfikaty

  🡇

  Leczenie

  🡇

  W Klinice zadba nie tylko o piękny wygląd Naszych Pacjentów, ale również o ich piękny i biały uśmiech. W wykonywaniu zabiegów priorytetem doktora jest: profesjonalizm, skuteczność, bezpieczeństwo i komfort pacjentów. Jako lekarz stomatolog, ortodonta z długoletnim stażem doskonale potrafi uświadomić pacjentom, jak ważną rolę w kanonach piękna odgrywa zdrowy i zadbany uśmiech. Stomatologia estetyczna, którą się zajmuje stanowi bardzo ważny element dopełniający całość u pacjentów prowadzonych w gabinecie medycyny estetycznej.

  Kontakt z pacjentem

  🡇

  Dr Robert jest niezwykle kontaktową osobą z ogromnym poczuciem humoru i szerokim uśmiechem na twarzy. Ciepły, bezpośredni, swoim podejściem sprawia, że zabiegi przebiegają szybko i sprawnie, a pacjenci czują się komfortowo pod jego opieką.

  Zabiegi

  🡇

  Zabiegi wykonywane są w naszych klinikach w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej 20/9 oraz ul. Kołobrzeskiej 39F.

   

  Nasi Pacjenci

  🡇
  lek.stom. Magdalena Stasyk
  lek.stom. Magdalena Stasyk

  lek.stom. Magdalena Stasyk

  🡇

  Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku – wydział Lekarski, Stomatologia. Śląska Wyższa Szkole Medyczna w Katowicach – medycyna estetyczna. Z firma Eurodent związana od 2009 roku. Przepiękne odbudowy protetyczne to jej pasja. Uszczęśliwia pacjentów pięknymi licówkami, koronami projektowanymi indywidualnie z pomocą DSD. Uczestniczka wielu szkoleń i kursów. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i nadąża za nowinkami w stomatologii i medycynie estetycznej . Wykorzystuje nowinki prac cyfrowych w odbudowach mieszanych, jak również pełnołukowych all on 4 i all on 6 na implantach. Jako certyfikowany lekarz medycyny estetycznej zadba nie tylko o Państwa uśmiechy, ale również pomoże zatrzymać oznaki upływu czasu.

  Zabiegi

  🡇

  Nasi Pacjenci

  🡇
  lek.dent. Monika Walkowiak
  lek.dent. Monika Walkowiak

  lek.dent. Monika Walkowiak

  🡇

  Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Koszalińskiej. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, a dziedziną do której przykłada największą uwagę jest chirurgia stomatologiczna i periodontologia.
  <br>
  W naszych gabinetach na co dzień zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, stomatologią estetyczną, endodoncją oraz zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.

  Certyfikaty

  🡇

  Zabiegi

  🡇

  Nasi Pacjenci

  🡇

   

   

   Formularz zgłoszeniowy

   Wypełnij formularz i umów się na wizytę!

   Nasi konsultanci oddzwonią do Ciebie