Zadzwoń

Numery do naszych klinik

Oddział Centrum

570 383 818

Oddział Chełm

664 150 349

Oddział Jasień

516 588 648

Oddział Morena

516 588 665

Oddział Przymorze

516 588 643
Zostaw numer, oddzwonimy!

  Podaj numer - oddzwonimy

  Precyzyjna analiza komputerowa

  Diagnostyka radiologiczna

  Oferujemy szeroki zakres diagnostyki radiologicznej: rentgen punktowy i panoramiczny, radiowizjografia cyfrowa, tomografia komputerowa

  W naszych pracowniach radiologicznych wykonujemy:

  • ul. Marusarzówny 2/14 – zdjęcia pantomograficzne, cephalometryczne
  • ul. Kołobrzeska 39F – zdjęcia punktowe, pantomograficzne, cephalometryczne, tomografia komputerowa
  • ul. Jabłoniowa 20/9 – zdjęcia punktowe,pantomograficzne, cephalometryczne, tomografia komputerowa
  • ul. T. Chałubińskiego 24 – zdjęcia punktowe, pantomograficzne, cephalometryczne

  Badanie radiologiczne jest podstawowym badaniem dodatkowym w stomatologii umożliwiającym postawienie prawidłowego rozpoznania i właściwego zaplanowania leczenia.

  Radiowizjografia cyfrowa to zestaw urządzeń pozwalający w sposób prosty i bezpieczny dla Pacjenta sposób uzyskać zdjęcie rentgenowskie w ciągu kilku sekund na ekranie monitora LCD. Dzięki zastosowaniu specjalnego oprogramowania możemy mierzyć długość kanałów korzeniowych, mierzyć i sprawdzać gęstość kości. Dawka promieniowania rentgenowskiego, jaka potrzebna jest do wykonania zdjęcia została dziesięciokrotnie zmniejszona w porównaniu do zdjęć na kliszy.

  Tomografia Komputerowa 3D, to nowa jakość w diagnostyce stomatologicznej. Obraz 3D umożliwia szczegółową analizę struktur anatomicznych oraz ich trójwymiarową rekonstrukcję. Gwarantuje to zarówno prawidłową diagnozę i planowanie leczenia, jak również stałą kontrolę i ocenę wyników. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie określić okolicę „w której zlokalizowane jest źródło bólu”. Badania z użyciem tomografii komputerowej stanowią nieocenioną pomoc w diagnostyce stomatologicznej, w szczególności w: implantologii, endodoncji, ortodoncji, chirurgii.

  W naszych pracowniach wykorzystujemy sprzęt:

  • marki GENDEX i VATECH, który gwarantuje wysoką jakość obrazowania, bezpieczeństwo pacjentów oraz precyzyjną diagnostykę. System cyfrowy Vatech Pax-i 3D Smart dostarcza równocześnie obrazy w formacie 3D, pantomograficzne 2D i cefalometryczne redukując dawkę promieniowania dla pacjenta.
  • aparaty RTG do zdjęć pantomograficznych ORTHORALIX 9200 AEC GENDEX z automatyczną kontrolą ekspozycji, generatorem wysokiej częstotliwości redukującym dawkę pochłanianą przez pacjenta o 255 w stosunku do aparatów klasycznych.

   

  Nie obawiaj się zdjęć RTG

   

   Formularz zgłoszeniowy

   Wypełnij formularz i umów się na wizytę!

   Nasi konsultanci oddzwonią do Ciebie