Zadzwoń

Numery do naszych klinik

Oddział Jasień

58 322 33 34

Oddział Przymorze

58 710 55 55

Oddział Morena

58 348 82 43

Oddział Chełm

58 302 86 99

Oddział Centrum

570 383 818
Zostaw numer, oddzwonimy!

  Podaj numer - oddzwonimy

  O nas

  Zespół Eurodent stawia sobie za cel pomoc Pacjentom w dążeniu do posiadania zdrowego i wymarzonego uśmiechu, który jest gwarancją dobrego samopoczucia i pewności siebie.

  Centrum Stomatologiczne Eurodent buduje zaufanie swoich Pacjentów od ponad 25 lat. W naszych 15 gabinetach tworzymy przyjazną atmosferę poprzez uśmiechnięty i otwarty na potrzeby Pacjentów Personel.

  więcej o nas

  Zapewniamy Państwu komfort i bezpieczny program leczenia. Pracujemy w zespołach utalentowanych i zaangażowanych specjalistów. Dbamy o Państwa zdrowie i satysfakcję estetyczną. Łączymy doświadczenie z nowoczesnymi metodami leczenia, innowacyjnym sprzętem i materiałami najnowszej generacji.

  zespół

  Zabiegi implantologiczne planowane są przy użyciu tomografii komputerowej. Pozwala to na przedstawienie pacjentowi wirtualnej wizualizacji zaplanowanego zabiegu w 3D. Oferujemy profesjonalne zabiegi higienizacji przeprowadzane przez dyplomowane higienistki stomatologiczne.

  diagnostyka radiologiczna

  Wykonujemy również nowoczesne i bezpieczne zabiegi wybielania zębów. Starannie przestrzegamy procedur sterylności. Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami dentystycznymi.

  profilaktyka

  Dzięki wyposażeniu i naszym specjalistom oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne w jednym miejscu oszczędzając czas naszych Pacjentów. Od mikroskopowego leczenia kanałowego, poprzez zabiegi implantologiczne, po projektowanie i wykonanie wymarzonego uśmiechu.

  ulotka o Eurodent

  Gwarantujemy bezbolesne, przyjazne i profesjonalne zabiegi.
  Oferujemy kompleksowy system leczenia stomatologicznego. Nasz zakres usług to: Metamorfozy uśmiechu, Implanty, Protetyka, Chirurgia stomatologiczna, Stomatologia estetyczna, Licówki, Medycyna estetyczna, Ortodoncja, Stomatologia zachowawcza, Endodoncja mikroskopowa, Periodontologia, Stomatologia dziecięca, Profilaktyka, Diagnostyka radiologiczna.

  usługi

  Dysponujemy pięcioma, kompleksowo wyposażonymi oddziałami, gdzie czeka na Państwa 15 klimatyzowanych i nowoczesnych gabinetów. Każdy oddział wyposażony jest w pracownię cyfrowej diagnostyki radiologicznej.

  nasze kliniki

  Zajmujemy się projektowaniem uśmiechu. Dzięki Digital Smile Design dopasowujemy uśmiech do rysów twarzy Pacjenta. Procedura obejmuje sesję fotograficzną w gabinecie, analizę estetyczną i projektowanie komputerowe. W naszych gabinetach przeprowadziliśmy wiele metamorfoz uśmiechu. Ich wynik można zobaczyć m.in. na naszym kanale na You Tubie.

  więcej o nas