Zadzwoń

Numery do naszych klinik

Oddział Centrum

570 383 818

Oddział Chełm

664 150 349

Oddział Jasień

516 588 648

Oddział Morena

516 588 665

Oddział Przymorze

516 588 643
Zostaw numer, oddzwonimy!

  Podaj numer - oddzwonimy

  metamorfozy

  Program Metamorfozy Uśmiechu

  Nowy uśmiech w kilka tygodni

  Zapraszamy do udziału w Programie Metamorfozy Uśmiechu. Jeśli masz poważne problemy z zębami i marzysz o nowym i pięknym uśmiechu to ten program jest stworzony właśnie dla Ciebie. Dla uczestników programu gwarantujemy CENY SPECJALNE.

  Aby wziąć udział w naszym Programie wystarczy przesłać zgłoszenie, które powinno zawierać zdjęcie zębów w uśmiechu oraz opis Waszych problemów z uzębieniem drogą mailową na adres jabloniowa@eurodent.gda.pl lub zgłosić się osobiście do naszego oddziału na Jasieniu przy ul. Jabłoniowej 20 lok 9.

  Wybór uczestników odbywa się poprzez weryfikację nadesłanych zgłoszeń oraz na podstawie konsultacji lekarskich. Warunki udziału w Programie zostały określone w regulaminie: https://eurodent.gda.pl/wp-content/uploads/2021/05/REGULAMIN.pdf

  Zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami, którzy zakwalifikowali się do Programu.

  Twój uśmiech to Twoja wizytówka

  Promienny uśmiech to podstawa pierwszego wrażenia w codziennych kontaktach oraz budowaniu kariery zawodowej. Serdecznie zapraszamy do udziału w Programie Metamorfozy Uśmiechu, dzięki któremu możesz spełnić swoja marzenia.

  W poniższej galerii znajdziecie Państwo przykłady przemian estetycznych, które przeszli pacjenci w naszych gabinetach. W zależności od potrzeb zastosowaliśmy leczenie za pomocą implantów, licówek, szybkiej ortodoncji i koron pełnoceramicznych.

  Zobacz galerie