Bitte rufen Sie uns an

Numery do naszych klinik

Oddział Centrum

570 383 818

Oddział Chełm

664 150 349

Oddział Jasień

516 588 648

Oddział Morena

516 588 665

Oddział Przymorze

516 588 643
Hinterlassen Sie Ihre Nummer, wir rufen Sie zurück!

  Hinterlassen Sie Ihre Nummer - wir rufen Sie zurück!

  Dbajmy o zdrowie dzieci

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  Stomatologia dziecięca – pedodoncja

  Bezbolesne znieczulanie, kolorowe wypełnienia, miła atmosfera, nagrody dla Dzielnych Pacjentów to nasze atuty.

  Leczenie małego pacjenta rozpoczyna się wizytą adaptacyjną. Lekarz językiem dostosowanym do poziomu wiekowego dziecka opowiada o leczeniu, pokazuje narzędzia i gabinet. Naszym priorytetem jest dbanie o komfort i poczucie bezpieczeństwa dziecka, aby wizyta u lekarza pozostawiła miłe wrażenia. Doskonałym rozwiązaniem dla dzieci jest zastosowanie gazu rozweselającego, który uspokaja i wycisza pacjenta, a tym samym umożliwia lekarzowi sprawne i skuteczne przeprowadzenie leczenia. Bardzo ważnym aspektem jest również współpraca rodziców, którzy stanowią dla dziecka wsparcie i dają poczucie bezpieczeństwa, tak potrzebne podczas pierwszego kontaktu z dentystą. Podczas wizyty każdy Mały Pacjent może wybrać sobie ulubioną bajkę. Animacje odtwarzane są podczas trwania wizyty, co pozwala na umilenie czasu spędzonego w gabinecie. Ponadto dzieci mogą same wybrać kolor wypełnienia.

  Leczenie dzieci w naszych klinikach:

  Leczenie w gazie rozweselającym

  Najnowsze badania dowodzą, że lęk przed leczeniem stomatologicznym dotyczy znacznej części pacjentów. Prawie połowa badanych została zakwalifikowana do grupy umiarkowanego i wysokiego stopnia lęku. Leczenie zaniepokojonych pacjentów jest również przyczyną stresu wśród lekarzy dentystów i personelu medycznego, czyniąc kwestię walki z lękiem kluczowym wyzwaniem we współczesnej stomatologii. Sedacja wziewna z użyciem mieszaniny podtlenku azotu i tlenu jest jedną z najskuteczniejszych dostępnych metod uspokajania pacjentów w stomatologii i innych dziedzinach medycyny zabiegowej. Metoda ta jest powszechnie akceptowana i przyjmowana z entuzjazmem przez pacjentów obawiających się wizyt stomatologicznych. System sedacji wziewnej MDM wyróżnia bezpieczeństwo, niezawodność oraz łatwość obsługi. Poznaj metodę sedacji. System sedacji MDM wyprodukowano w USA zgodnie z najwyższymi standardami produkcyjnymi, spełniającymi wysokie wymagania europejskich i międzynarodowych certyfikatów.

   

  Laser diagnostyczny Diagnodent

  Laser diagnostyczny pozwala na wczesne wykrycie próchnicy. Działanie lasera polega na wysyłaniu promienia w kierunku zęba. Pod wpływem światła w tkankach zmienionych próchnicowo dochodzi do zjawiska fluorescencji, dzięki czemu możemy wykryć próchnicę zanim pojawi się ubytek. Badanie przeprowadzane laserem diagnostycznym pozwala na przygotowanie Pacjenta do zabiegu ozonowania – urządzenie dostępne w naszej klinice.

   

  SleeperOne

  Jest to sterowany komputerowo system Dental Hi Tec do bezbolesnego podawania znieczuleń stomatologicznych. Środek podawany jest pod kontrolą mikroprocesora, który mierzy ciśnienie w tkankach i automatycznie dopasowuje szybkość podawania znieczulenia. Eliminuje to całkowicie nieprzyjemne uczucie rozpierania. System ten pozwala na dokładne znieczulenie wokół zęba. Ponadto zamiast zamiast strzykawki pacjent zobaczy narzędzie przypominające pióro.

   

   

   Anmeldeformular

   Füllen Sie das Formular aus und vereinbaren Sie einen Termin!

   Unsere Berater werden Sie zurückrufen