Zadzwoń

Numery do naszych klinik

Oddział Jasień

58 322 33 34

Oddział Przymorze

58 710 55 55

Oddział Morena

58 348 82 43

Oddział Chełm

58 302 86 99
Zostaw numer, oddzwonimy!

  Podaj numer - oddzwonimy

  Nowość! Lampa do wybielania
  Beyond Polus Advanced Ultra

  Urządzenie dzięki połączeniu mocnego światła halogenowego, światła LED oraz technologii ultradźwiękowej umożliwia uzyskanie wspaniałych rezultatów wybielania, dostosowanych do wymagań każdego pacjenta. Innowacyjne funkcje lampy umożliwiają zastosowanie właściwej intensywności światła, co zwiększa efektywność zabiegu, a przede wszystkim jest bezpieczne dla Pacjenta. Natomiast użycie odpowiednich akcesoriów sprawia, że dziąsła nie są narażone na podrażnienia.

  System Beyond, daje zaskakujące efekty u pacjentów z przebarwieniami powstałymi w wyniku palenia papierosów, picia kawy czy herbaty. Sprawdza się również w przypadkach, kiedy zęby zmieniły swoją naturalną barwę, w wyniku stosowania leków np. tetracyklin. Na zęby nakłada się specjalny żel, a następnie naświetla się go, dzięki czemu zęby uzyskują zdrowszy i jaśniejszy wygląd.
  Lampa zapewnia wysoką skuteczność zabiegu i trwałość osiągniętego efektu. Lampa dzięki zastosowanej technologii zimnego światła jest całkowicie bezpieczna i nie powoduje podrażnienia nerwów.
  Ponadto możliwe jest wybielenie pojedynczego zęba, jak również całych łuków zębowych.

  Pacjenci po zabiegu wybielania z użyciem lampy BEYOND POLUS ADVANCED ULTRA są zadowoleni z efektów i szczególnie doceniają sprawność i szybkość urządzenia. Decydując się na taką metodę wybielania, piękny, olśniewający i śnieżnobiały uśmiech uzyskuje się podczas jednej wizyty. Nie trzeba więc tracić cennego czasu i czekać długo na upragnione rezultaty.